Cazare Costinesti
|
Casa ADONIS Situata pe malul Marii Negre la 35 de metri de plaja . O frumoasa ocazie de a admira rasaritul Soarelui din camera sau balcon , chiar din pat , cat si stralucirea Lunii pe luciul de apa al Marii Negre . Acest peisaj de neuitat va fi un bun motiv al reintoarcerii dvs. ori de cate ori aveti posibilitatea ! Gara CFR Costinesti si stati... |
|
Vila NATALIA Amplasata in centrul Statiunii Costinesti, intr-o zona linistita cu un cadru arhitectural deosebit. Vila NATALIA este locul ideal pentru cei ce se lasa fermecati de valurile marii si vrajiti de glasul pescarusilor , totul intr-un decor si confort pe care cu siguranta n... |
|
Casa STOICESCU Casa STOICESCU amplasata in Costinesti, zona linistita, tersa in curte, ..... |
|
Vila PESCARUS Vila PESCARUS este amplasata in centrul statiunii Costinesti, la o distanta de aprox. 100 m de Plaja. |
|
Vila WILLY Cazare in Vila Willy Costinesti. |
|
Vile Albatros A19 & A20 Vilele Albatros A19 si A20 sunt amplasate in centrul statiunii la circa 30 m de plaja, inconjurate de iarba verde, pomi si arbusti ornamentali asigurand o ambianta relaxanta si racoroasa in zilele caniculare de vara. Camerele sunt dotate cu pat matrimonial, televizor, mini-bar, bai dotate cu dus (apa calda non-stop) si balcoane. |
|
Casa ELENA ANNE Casa ELENA ANNE este situata foarte aproape de Gara Costinesti si la 5 minute de plaja (mers pe jos lejer). Turistii sunt cazati in 4 camere de 4 persoane cu paturi duble si 8 camere de 2 persoane cu paturi matrimoniale dotate cu TV si frigider. Permitem accesul cu animale de companie cu carnet de sanatate valabil. |
|
BOUNGALOW RADIO-VACANTA si VILA CRISTI Boungalow-urile R.V. si Vila CRISTI sunt situate in incinta Statiunii Costinesti. Va oferim cazare in camere de 3 - 4 locuri, dotate cu bai proprii si TV. |
|
Apartament ROBY Apartament de vanzare / inchiriat Cazare in apartament cu 2 camere, bucatarie si baie. Se inchiriaza tot apartamentul sau camere separat. |
|
Vila ADYTZA Amplasata in partea de nord a Statiunii Costinesti, in apropierea malului Marii Negre, intr-o zona linistita cu un cadru arhitectural deosebit, foarte aproape de EPAVA din Costinesti, are 3 terase cu vedere la Mare.
|
|
Terasa 10 Steaguri Terasa-Restaurant-Autoservire pe promenada (Faleza Soarelui) din Costinesti, intre plaja si Lacul Costinesti va asteapta cu preparate traditionale si internationale in portii generoase la preturi fara concurenta.In fiecare seara canta pentru dvs. muzica populara si lautareasca Rela si Andreita MIRON si danseaza Ansamblul SATRA din Chisinau. Organizam Mese Festive, reuniuni firme, banchete. Pe... |
|
Terasa MAX Terasa MAX traditional romaneasca, situata pe faleza, langa podetul de peste canal, intre mare si lac. Va asteptam la noi. |
|
Vila FLORY Vila FLORY, este situata in statiunea Costinesti, pe strada Garii, la aproximativ 4 minute de plaja si 6 minute de Discoteca Tineretului, intr-o zona linistita pentru petrecerea unui concediu.
Punem la dispozitie turistilor un numar de 9 camere duble si una de patru persoane dotate cu baie proprie, televizor si frigider.
Turisti au acces la parcare, ... |
Unde mergi pe litoral la vara cu mai putin de 100 de euro
| Costinesti - Mass-media |
O săptămână la Costineşti în luna iulie te costă 150 de lei, în vreme ce Saturn, Neptun şi staţiunea Cap Aurora sunt disponibile cu aproximativ 300 de lei, pentru un sejur de 6-7 zile la hoteluri de 2-3 stele. Money.ro arată care sunt cele mai bune oferte pentru litoralul autohton în această vară, pentru cel mult 100 de euro.
Cu 150 de lei mergi la mare la Costineşti în luna iulie. Astfel că, 7 zile în cameră dublă dintr-un hotel de 2 stele din staţiune te costă 150 de lei. Tariful nu acoperă masa şi este valabil până pe 24 iulie.
Un sejur de 6 zile în staţiunea Olimp te costă 252 lei, în luna iulie. Cazarea vreme de 6 zile în cameră dublă dintr-un hotel de 2 stele din Olimp ajunge la 252 lei, în intervalul 19 iulie-24 iulie.
Cu 269 de lei poţi merge în vacanţa de vară în staţiunea Saturn. Tariful include 6 zile cazare în cameră dublă, la un hotel de 2 stele din Saturn, fără masă. Preţul este valabil în perioada 16 iulie-21 iulie.
O vacanţă la Neptun se ridică la 318 lei, în luna iulie. Astfel că, 6 nopţi la un hotel de 2 stele din Neptun te costă 318 lei, în intervalul 18 iulie-24 iulie. Tariful acoperă cazarea în cameră dublă, fără masă.
Dacă vrei să mergi la vară în staţiunea Cap Aurora, o săptămână aici la un hotel de 3 stele te costă 327 lei. În preţ intră 5 zile cazare în cameră dublă dintr-un hotel de 3 stele. Sejurul începe pe 11 iulie.
Cu 385 de lei mergi la mare în luna iulie, în staţiunea Jupiter. Astfel că, un sejur de 6 nopţi la un minihotel de 3 stele din Jupiter te costă 385 de lei, în perioada 16 iulie-15 august.
Un sejur de 7 zile la Mamaia te costă 368 de lei, la sfârşitul lunii iunie. Cazarea vreme de o săptămână la un hotel de 2 stele din staţiunea Mamaia ajunge la mai puţin de 100 de euro, în intervalul 26 iunie-2 iulie.
Cu mai puţin de 100 de euro mergi la Eforie Nord doar în luna iunie. Astfel că, o săptămână în cameră dublă dintr-un hotel de 3 stele te costă 396 de lei, până pe 28 iunie. Tariful nu acoperă masa.
| < Anterior | Următor > |
|---|
Add comment
Ne rezervam dreptul de a selecta comentariile si a nu le afisa pe cele obscene.








Comments
RSS feed for comments to this post